Daniel WellingtonCLUSEGUESSLACOSTE AUTODIESELMARC JACOBSFOSSIL 2TIMBERLANDTOMMY ListopadMICHAEL ListopadDKNY - z gablotyARMANI EX ListopadADIDAS ListopadANNE ListopadTOMMY HILFIGER
Znajdź produkt

SEIKO

SEIKO
SEIKO to znany na całym świecie producent zegarków. Produkty SEIKO łączą niezwykle elegancki, ekskluzywny design z najnowocześniejszymi, innowacyjnymi osiągnięciami technologicznymi.
Najważniejsze daty z historii firmy:
1881 rok - firma SEIKO została założona w przez Kintaro Hattori. Od tamtego czasu SEIKO jest jednym z najbardziej innowacyjnych producentów zegarków na świecie.
Lata 20-te XX wieku - rozpoczyna się seryjna produkcja zegarków SEIKO.
Lata 50-te - firma tworzy pierwszy automatyczny zegarek na świecie.
Lata 60-te i wczesne 70-te, SEIKO rozpoczyna ekspansję na rynkach zamorskich, w Hong Kongu, USA, Wielkiej Brytanii i w Niemczech.
1964 rok - podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio czasomierze SEIKO zaczęły oficjalnie służyć do pomiaru czasu.  Dziś SEIKO jest jednym z najbardziej znanych chronometrażystów na imprezach sportowych o światowym wymiarze.
1969 rok - SEIKO wprowadza pierwszy w historii kwarcowy zegarek analogowy.
1973 rok – SEIKO wprowadza pierwszy zegarek z wyświetlaczem LCD.
1982 rok - firma prezentuje pierwszy zegarek na rękę z wbudowanym telewizorem.
1988  rok – Seiko przedstawia technologię Kinetic pod nazwą AGS (Automatic Generating System).
1998 rok -  na targach w Bazylei SEIKO prezentuje najnowszą technologię kwarcową Spring Drive Kinetic. Technologia ta łączy w sobie rozwiązania z Seiko Kinetic z tradycyjnym mechanizmem sprężynowym, dając początek nowemu standardowi w przemyśle zegarków na rękę.
Obecnie Korporacja SEIKO składa się z siedmiu firm, które działają w różnych obszarach produkcji – od elektroniki po biżuterię.
Zegarki SEIKO są cenione obecne w ponad 30 krajach. Główne kolekcje zegarków SEIKO to ARCTURA, PREMIER, SPORTURA i RIVOLI.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Zapraszamy do Butiku EZTIME.PL
w Warszawie
Więcej informacji »